Location : Home > C > C1206C101F1GACTU
C1206C101F1GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C101F1GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C101F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C101F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF C0G 1 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1206C101F1GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 100pF C0G 1 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206C101F1GACTU CAP CER 100PF 100V 1 NP0 1206 797100 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.