Location : Home > C > C1206C182G2GACTU
C1206C182G2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C182G2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C182G2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1800pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C182G2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1800pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
C1206C182G2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1800pF C0G 2 80,000 Kemet 2016+ New & Original parts and in ou ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
C1206C182G2GACTU CAP CER 1800PF 200V 2 NP0 1206 797200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C1206C182G2GACTU standard package with RoHS 45270 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
C1206C182G2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 1800pF C0G 2 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
57-3901-5607 IC 59470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B57550G1203H000 EPCOS 72200 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
19833 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
19833 Weidmuller 157810 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
19833 Weidmuller 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
19833 Weidmuller 287510 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4B2ABN Switches Accessories 4 BUTTON TRANSMITTED BLUE
4B2ABN Honeywell 140050 NEW RoHS 4 BUTTON TRANSMITTED BLUE FindCores Electronics Inc.
4B2ABN Honeywell 17850 1525+ 4 BUTTON TRANSMITTED BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4B2ABN Honeywell 57699 15+ 4 BUTTON TRANSMITTED BLUE Unitronix Electronics Limited
JE-13-B Switches Accessories SWITCH ROLLER LEVER ASSMBLY
JE-13-B Honeywell 57429 15+ SWITCH ROLLER LEVER ASSMBLY Unitronix Electronics Limited
JE-13-B NEW 97790 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
JE-13-B NEW 97790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10344 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10344 Weidmuller 157790 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM VERT OR Unitronix Electronics Limited
10344 Weidmuller 298130 2016+ CONN HEADER 6POS 3.81MM VERT OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com