Location : Home > C > C1206C102M5RACTU
C1206C102M5RACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C102M5RACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C102M5RACTU standard package with RoHS 45510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
C1206C102M5RACTU CAP CER 1000PF 50V 20 X7R 1206 797700 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
C1206C102M5RACTU CAP CER 1000PF 50V 20 X7R 1206 1316700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WGSW2BL Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SIDEWALL, 2" HIGH, WYR-GRID