Location : Home > C > C1206C561J2GACTU
C1206C561J2GACTU
Share on FacebookShare on Facebook
C1206C561J2GACTU distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C1206C561J2GACTU CAP CER 560PF 200V 5 NP0 1206 898300 Kemet NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C1206C561J2GACTU Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200volts 560pF C0G 5 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
C1206C561J2GACTU 654879 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
C1206C561J2GACTU standard package with RoHS 46100 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.