Location : Home > C > CD16FD121JO3F
CD16FD121JO3F
Share on FacebookShare on Facebook
CD16FD121JO3F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD16FD121JO3F Rohs 80500 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD16FD121JO3F Mica Capacitors 120pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD16FD121JO3F CAP MICA 120PF 500V 5 RADIAL 797900 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CD16FD121JO3F Mica Capacitors 120pF 500V +/-5 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
CD16FD121JO3F CAP MICA 120PF 500V 5 RADIAL 907900 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TC499 Capacitors Aluminum Capacitors CAP ALUM 300UF 150V AXIAL