Location : Home > D > DF3-10S-2C
DF3-10S-2C
Share on FacebookShare on Facebook
DF3-10S-2C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DF3-10S-2C IN STOCK 36657 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
DF3-10S-2C CONN RECEPT HOUSING 10POS 2MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
DF3-10S-2C CONN RECEPT HOUSING 10POS 2MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
DF3-10S-2C XX 12700 HRS 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
DF3-10S-2C 2mm Pitch Connector for Discrete Wire Connection(Product approved by U 10000 HIROSE 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
DF3-10S-2C 48000 HIROSE 2016+ RoHS IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DF3-10S-2C CONN RECEPT HOUSING 10POS 2MM 8000 Hirose Electric Co Ltd 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
410-83-268-41-105101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
510-87-225-17-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 225POS GOLD
510-87-225-17-061101 IC 56520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-225-17-061101 Preci-Dip 157080 2016+ CONN SOCKET PGA 225POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-225-17-061101 Preci-Dip 278370 2016+ CONN SOCKET PGA 225POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-015-53-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 15 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-015-53-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-015-53-001101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-3552-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD
40-3552-11 Aries Electronics 146960 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Unitronix Electronics Limited
40-3552-11 Aries Electronics 270450 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 40POS GLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com