Location : Home > D > DOC100F-019.44M
DOC100F-019.44M
Share on FacebookShare on Facebook
DOC100F-019.44M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOC100F-019.44M OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 88250 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DOC100F-019.44M OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 57369 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3049835 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 14-26 AWG
3049835 IC 40340 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3049835 Phoenix Contact 147740 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3049835 Phoenix Contact 287550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8058-39G4 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD
8058-39G4 IC 58900 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8058-39G4 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
8058-39G4 TE Connectivity AMP Connectors 277590 2016+ CONN TRANSIST TO-5 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-93-306-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
123-93-306-41-001000 IC 57350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
123-93-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
123-93-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278290 2016+ CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
123-93-306-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 3 LVL .300 6POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd