Location : Home > D > DOC100V-012.8M
DOC100V-012.8M
Share on FacebookShare on Facebook
DOC100V-012.8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOC100V-012.8M OSC VCOCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 88850 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DOC100V-012.8M OSC VCOCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 57809 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
32-1518-00 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-1518-00 Aries Electronics 157560 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-1518-00 Aries Electronics 277910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-93-042-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
315-83-142-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
315-83-142-41-003101 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-796642-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
2-796642-2 TE Connectivity AMP Connectors 157880 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
2-796642-2 TE Connectivity AMP Connectors 297470 2016+ TERM BLOCK HDR 22POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-796642-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-796642-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR VERT 22POS 5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
390263-5 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 42POS TINLEAD
390263-5 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
390263-5 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
390263-5 TE Connectivity AMP Connectors 147460 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS TINLEAD Unitronix Electronics Limited
390263-5 TE Connectivity AMP Connectors 288930 2016+ CONN IC DIP SOCKET 42POS TINLEAD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791091061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 24 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1235930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1235930000 Weidmuller 147880 2016+ BCF 3.81/17/180ZE SN OR BX Unitronix Electronics Limited
811-22-060-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-060-30-002101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-060-30-002101 35566 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
811-22-060-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157470 2016+ CONN SPRING CONT 60 POS .197 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-060-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. 277690 2016+ CONN SPRING CONT 60 POS .197 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431300-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
641972-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Gold
641972-3 Electronics 25719 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
641972-3 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
641972-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 9POS VERT .250 GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1014270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1014270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 16POS BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1014270000 Weidmuller 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1014270000 Weidmuller 297890 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1673840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 (Mate), 16 (Input) Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã and 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1673840000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLDT 5.08 8POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1673840000 Weidmuller 157580 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673840000 Weidmuller 287970 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com