Location : Home > D > DOC102F-012.8M
DOC102F-012.8M
Share on FacebookShare on Facebook
DOC102F-012.8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOC102F-012.8M OSC OCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 87890 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DOC102F-012.8M OSC OCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 57829 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-284515-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1-284515-9 IC 58500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284515-9 TE Connectivity 8000 2012+ TERM BLOCK HEADR 19POS STR 3.5MM TPC Global Service Co.Ltd.
1-284515-9 TE Connectivity AMP Connectors 157790 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284515-9 TE Connectivity AMP Connectors 297790 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
121-13-422-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD
121-13-422-41-001000 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
121-13-422-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147110 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
121-13-422-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 279090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-060-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
20021321-00064T1LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
20021321-00064T1LF Amphenol FCI 147260 2016+ CONN RCPT 64POS SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
20021321-00064T1LF Amphenol FCI 288530 2016+ CONN RCPT 64POS SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
20021321-00064T1LF IC 58620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
42-3574-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN
42-3574-11 Aries Electronics 146950 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Unitronix Electronics Limited
42-3574-11 Aries Electronics 288010 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 42POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
802-10-020-30-507191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount
802-10-020-30-507191 Preci-Dip 147740 2016+ CONN SPRING PAD 20POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
802-10-020-30-507191 Preci-Dip 298310 2016+ CONN SPRING PAD 20POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-022-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-022-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .275 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-022-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
813-22-060-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 60 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-060-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-060-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-060-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 60 POS .177 SMD EKT Electronics Co., Ltd
813-22-060-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 60 POS .177 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-641113-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
3-641113-6 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-641113-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-641113-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 6POS VERT .156 GOLD EKT Electronics Co., Ltd
3-641113-6 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 6POS VERT .156 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd