Location : Home > D > DOC102F-019.44M
DOC102F-019.44M
Share on FacebookShare on Facebook
DOC102F-019.44M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DOC102F-019.44M OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 89150 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DOC102F-019.44M OSC OCXO 19.44MHZ LVCMOS SMD 57729 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMS-111-01-L-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
801-43-047-62-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0399910313 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTYK40116230 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK40116230 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK40116230 NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325225-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
0015453156 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-017-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-017-10-001101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
813-22-034-30-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 34 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-22-034-30-006101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
813-22-034-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
813-22-034-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 34 POS .276 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
813-22-034-30-006101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 34 POS .276 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd