Location : Home > D > DPFF4P47J-F
DPFF4P47J-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPFF4P47J-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPFF4P47J-F CAP FILM 0.47UF 400VDC RADIAL 1352600 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DPFF4P47J-F CAP FILM 0.47UF 400VDC RADIAL 692600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
DPFF4P47J-F Film Capacitors 0.47uF 400Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPFF4P47J-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk