Location : Home > D > DPM4W2P2K-F
DPM4W2P2K-F
Share on FacebookShare on Facebook
DPM4W2P2K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DPM4W2P2K-F CAP FILM 2.2UF 400VDC RADIAL 1343300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DPM4W2P2K-F Film Capacitors 2.2uF 400Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
DPM4W2P2K-F originalnew 87410 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk