Location : Home > D > DSC1001AI2-033.3333
DSC1001AI2-033.3333
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI2-033.3333 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI2-033.3333 OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 57259 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AI2-033.3333 OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 99070 Micrel Inc 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DSC1001AI2-033.3333 OSC MEMS 33.3333MHZ CMOS SMD 41835 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1950680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Red 12-30 AWG
1950680000 Weidmuller 147650 2016+ TERMINAL WTR 2.5 RT Unitronix Electronics Limited
1950680000 Weidmuller 287330 2016+ TERMINAL WTR 2.5 RT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387512118 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
929975-01-21 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-21 3M 287530 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 42POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-21 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-21 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 42POS TPC Global Service Co.Ltd.
1641980000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641980000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HEADER LOCKING 3.50MM 8POS TPC Global Service Co.Ltd.
1641980000 Weidmuller 147880 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1641980000 Weidmuller 298250 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-83-014-10-268101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-014-10-268101 Preci-Dip 156960 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-014-10-268101 Preci-Dip 298490 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-826629-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold