Location : Home > D > DSC1001AI2-048.0000
DSC1001AI2-048.0000
Share on FacebookShare on Facebook
DSC1001AI2-048.0000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
DSC1001AI2-048.0000 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57159 Micrel Inc 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DSC1001AI2-048.0000 OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 41735 Micrel Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38321-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38321-09-0 IC 40280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38321-09-0 NEW 97390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-145-02-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1971785 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1971785 Phoenix Contact 157760 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1971785 Phoenix Contact 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1971785 IC 60040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1971785 TE 1 2016+ NANAM electronics
801-83-030-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-83-030-30-002101 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-030-30-002101 Preci-Dip 147150 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-030-30-002101 Preci-Dip 287610 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1625960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1625960000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1625960000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 22POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1625960000 Weidmuller 147490 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
87340-2022 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
640457-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
640457-3 AMPPRODUCT 30000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1872389 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)