Location : Home > G > GCM033R71A682KA03D
GCM033R71A682KA03D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM033R71A682KA03D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM033R71A682KA03D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0068uF 10Volts 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM033R71A682KA03D CAP CER 6800PF 10V 10 X7R 0201 697100 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM033R71A682KA03D CAP CER 6800PF 10V 10 X7R 0201 1247100 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited