Location : Home > G > GCM033R71C222KA55D
GCM033R71C222KA55D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM033R71C222KA55D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM033R71C222KA55D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.0022uF 16Volts 10 Learn 80,000 Murata 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GCM033R71C222KA55D CAP CER 2200PF 16V 10 X7R 0201 697000 MURATA NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
GCM033R71C222KA55D CAP CER 2200PF 16V 10 X7R 0201 1247000 MURATA 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited