Location : Home > G > GCM188R71C683KA37D
GCM188R71C683KA37D
Share on FacebookShare on Facebook
GCM188R71C683KA37D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GCM188R71C683KA37D 654789 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
GCM188R71C683KA37D CAP CER 0.068UF 16V 10 X7R 0603 603900 MURATA 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
GCM188R71C683KA37D Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.068uF 16Volts X7R 0.1 L 80,000 Murata update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com