Location : Home > G > GDZT2R6.2
GDZT2R6.2
Share on FacebookShare on Facebook
GDZT2R6.2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
GDZT2R6.2 Original&New&Rhos 103500 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
GDZT2R6.2 DIODE ZENER 6.2V 100MW GMD2 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
GDZT2R6.2 654789 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GDZT2R6.2 RoHS Compliant 38496 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KE483350A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 48 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
KE483350A0J0G Amphenol FCI 157570 2016+ 381 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
KE483350A0J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KE483350A0J0G NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OQ23715003J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OQ23715003J0G Amphenol FCI 146960 2016+ 500 TB SOC VER W/LATCH Unitronix Electronics Limited
OQ23715003J0G IC 40250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ23715003J0G NEW 98950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1728954 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.300" (7.62mm) Vertical Through Hole
1728954 Phoenix Contact 147820 2016+ GMSTBVA 2 5/ 2-G-7 62 BK Unitronix Electronics Limited
H9030-01 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End, Hollow 0.318" ~ 0.338" (8.08mm ~ 8.58mm) Tin
H9030-01 Harwin Inc. 156960 2016+ TERM TURRET HOLLOW L=8.08-8.58MM Unitronix Electronics Limited
H9030-01 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H9030-01 NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H9030-01 Originalne 48110 12+ ROHS HK HongYuan Electronics Company LTD
19164-0163 38065 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
19164-0163 Molex Connector Corporation 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
19164-0163 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
19164-0163 STOCK 43040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
8-35189-5 Connectors, Interconnects Terminals - Wire Splice Connectors Terminal Inline, Individual Openings (Parallel) Connector Crimp 2 AWG