Location : Home > V > VDZT2R33B
VDZT2R33B
Share on FacebookShare on Facebook
VDZT2R33B distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
VDZT2R33B SMD 398050 ROHM/ON/LR 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
VDZT2R33B DIODE ZENER 33V 100MW VMD2 8000 Rohm Semiconductor 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VDZT2R33B 789465 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VDZT2R33B DIODE ZENER 33V 100MW VMD2 139550 Rohm Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
VDZT2R33B 789465 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
VDZT2R33B DIODE ZENER 33V 100MW VMD2 241780 Rohm Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387801102 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1835287 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1835287 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1835287 Phoenix Contact 157480 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 270DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1835287 Phoenix Contact 297850 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com