Location : Home > I > ISC1812ER120J
ISC1812ER120J
Share on FacebookShare on Facebook
ISC1812ER120J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ISC1812ER120J INDUCTOR WW 12UH 5 1812 15000 Vishay 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
ISC1812ER120J N/A 37000 VISHAY 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-15A-90-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T766
ATS-06A-187-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X10MM R-TAB T766
ATS-02H-109-C1-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X40X9.5MM XCUT
ATS-15D-20-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT
ATS-18C-190-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T412
B82791G14A16 Filters Common Mode Chokes 4.7mH @ 10kHz 4 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 850 mOhm (Typ)
B82791G14A16 epcos 5888 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
B82791G14A16 Semiconductor 21473 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
B82791G14A16 sie 5888 15+ New & Original parts EKT Electronics Co., Ltd
B82791G14A16 SIEMENS 75880 2016 . Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
4201-055 Filters EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 6000pF, 0.011¦ÌF 10A Axial, Bushing