Location : Home > L > LDQ2D391MERYGA
LDQ2D391MERYGA
Share on FacebookShare on Facebook
LDQ2D391MERYGA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDQ2D391MERYGA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 200volts 390uF 105c 20x40x7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LDQ2D391MERYGA CAP ALUM 390UF 20 200V RADIAL 1349700 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LDQ2D391MERYGA 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.