Location : Home > L > LDQ2G820MERYGA
LDQ2G820MERYGA
Share on FacebookShare on Facebook
LDQ2G820MERYGA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LDQ2G820MERYGA Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 400volts 82uF 105c 20x30x7.5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LDQ2G820MERYGA CAP ALUM 82UF 20 400V RADIAL 1349600 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LDQ2G820MERYGA 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.