Location : Home > L > LGU2W820MELY
LGU2W820MELY
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2W820MELY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2W820MELY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 82uF 105c 20x35x10 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2W820MELY ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2W820MELY CAP ALUM 82UF 20 450V SNAP 1547400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGU2W820MELY Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 82uF 105c 20x35x10 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd