Location : Home > L > LGU2Z561MELZ
LGU2Z561MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2Z561MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2Z561MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 560uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGU2Z561MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2Z561MELZ CAP ALUM 560UF 20 180V SNAP 1547500 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGU2Z561MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 560uF 20 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd