Location : Home > L > LGY2C271MELZ
LGY2C271MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2C271MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2C271MELZ standard package with RoHS 46640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGY2C271MELZ CAP ALUM 270UF 20 160V SNAP 799600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGY2C271MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 270uF 105c 22x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2C271MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk