Location : Home > L > LGY2D221MELZ
LGY2D221MELZ
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2D221MELZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2D221MELZ standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGY2D221MELZ CAP ALUM 220UF 20 200V SNAP 799500 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGY2D221MELZ Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 220uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2D221MELZ ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk