Location : Home > L > LP060F23CET
LP060F23CET
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NPPN282FJFN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Header Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
NPPN282FJFN-RC IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPN282FJFN-RC NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPN282FJFN-RC Sullins Connector Solutions 147280 2016+ CONN HEADER .079 56POS Unitronix Electronics Limited
SMM-131-02-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 31 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1688090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1688090000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB 3.5MM 23POS LH BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688090000 Weidmuller 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited