Location : Home > L > LP163F23CDT
LP163F23CDT
Share on FacebookShare on Facebook
LP163F23CDT distributors
861-87-032-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1-1546935-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1546935-5 TE Connectivity AMP Connectors 157580 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1-1546935-5 TE Connectivity AMP Connectors 298570 2016+ TERM BLOCK PLUG 12POS 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-023-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-023-10-004101 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-023-10-004101 Preci-Dip 147160 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-83-023-10-004101 Preci-Dip 288130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791091065 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold