Location : Home > L > LPX151M450C7P3
LPX151M450C7P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX151M450C7P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX151M450C7P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 150uF 450V (D X L) 25mm x 4 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX151M450C7P3 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 905300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LPX151M450C7P3 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 800100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX151M450C7P3 CAP ALUM 150UF 20 450V SNAP 1455300 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com