Location : Home > L > LPX821M160C5P3
LPX821M160C5P3
Share on FacebookShare on Facebook
LPX821M160C5P3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LPX821M160C5P3 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820uF 160V (D X L) 25mm x 3 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LPX821M160C5P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 905200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LPX821M160C5P3 CAP ALUM 820UF 20 160V SNAP 800000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LPX821M160C5P3 CAP ALUM 820UF 160V 20 SNAP 7659 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd