Location : Home > M > MBRF12020R
MBRF12020R
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF12020R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF12020R Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 20 V - 120 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3046155 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-24 AWG
3046155 Phoenix Contact 147810 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 8.2MM Unitronix Electronics Limited
3046155 Phoenix Contact 288450 2016+ TERM BLOCK DISCONNECT 8.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com