Location : Home > M > MBRF50045
MBRF50045
Share on FacebookShare on Facebook
MBRF50045 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
MBRF50045 SCHOTTKY DIODES MODULE TYPE 500A 10000 TEL 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
MBRF50045 Schottky Diodes & Rectifiers Schottky Rectifier - 45 V - 500 A - TO-24 80,000 GeneSiC Semiconductor 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1950680000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Red 12-30 AWG
1950680000 Weidmuller 147650 2016+ TERMINAL WTR 2.5 RT Unitronix Electronics Limited
1950680000 Weidmuller 287330 2016+ TERMINAL WTR 2.5 RT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
550-80-241-18-071101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors PGA SOLDER TAIL
550-80-241-18-071101 IC 56180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
550-80-241-18-071101 Preci-Dip 147230 2016+ PGA SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
SIP1X10-011BLF Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS GOLD
SIP1X10-011BLF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SIP1X10-011BLF FCI 8000 2012+ SIP1X10-011BLF SIP SOCKET 10 CTS EKT Electronics Co., Ltd
SIP1X10-011BLF FCI 8000 2012+ SIP1X10-011BLF SIP SOCKET 10 CTS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SIP1X10-011BLF IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0457180002 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin
T38073-21-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38073-21-0 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38073-21-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104666-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 80 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
5-104666-5 Electronics 25509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-104666-5 Electronics 25509 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1983210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1983210000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1983210000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 15POS TPC Global Service Co.Ltd.
1983210000 Weidmuller 157200 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
351-10-103-00-017101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
351-10-103-00-017101 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-10-103-00-017101 Preci-Dip 147760 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
351-10-103-00-017101 Preci-Dip 287570 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com