Location : Home > M > MS3100E16-13SW
MS3100E16-13SW
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BACC63BP24C30PN Connectors, Interconnects Circular Connectors 30 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
1-87309-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts CONN SOCKET 20-24AWG TIN CRIMP
JTG06RT-16-26SC-023 Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 26C 26#20 SKT GRND PLUG
BACC63CC14-12P9H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
OSTVD243152 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
OSTVD243152 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVD243152 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVD243152 On Shore Technology Inc. 147660 2016+ TERM BLOCK PLUG 24POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1872253 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1872253 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1872253 Phoenix Contact 287810 2016+ TERM BLOCK HDR 9POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395100620 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3-641123-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
3-641123-4 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-641123-4 TE Connectivity AMP Connectors 277310 2016+ CONN HEADER 4POS R/A .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-641123-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS R/A .100 GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
3-641123-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 4POS R/A .100 GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1053014:0071 Phoenix Contact 157650 2016+ ZACK STRIP 10-SECTION WHITE Unitronix Electronics Limited
350-10-106-01-899101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
350-10-106-01-899101 Preci-Dip 157830 2016+ CONN HDR 6POS 0.100 SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-106-01-899101 Preci-Dip 278370 2016+ CONN HDR 6POS 0.100 SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com