Location : Home > M > MU14-250DFHTX-BOTTLE
MU14-250DFHTX-BOTTLE
Share on FacebookShare on Facebook
MU14-250DFHTX-BOTTLE distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T37153-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37153-11-0 IC 40780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37153-11-0 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1711323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1711323 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1711323 Phoenix Contact 147230 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1711323 Phoenix Contact 298010 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-14-RK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
929984-01-14-RK 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929984-01-14-RK 3M 299170 2016+ CONN RCPT 14POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-14-RK IC 57990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-146762-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
814-22-070-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 70 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-070-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-070-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-070-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 70POS DUAL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
803-83-014-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-014-10-001101 Preci-Dip 297450 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-V3-007-32-002191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-V3-007-32-002191 IC 56820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-V3-007-32-002191 Preci-Dip 157270 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-V3-007-32-002191 Preci-Dip 297790 2016+ CONN HDR 7POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
825437-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
825437-8 38064 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
825437-8 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
825437-8 AMP 50000 15+ Excellent Electronics Components Inc
825437-8 IC 57180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1445049-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
1445049-8 Electronics 26459 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1445049-8 Original 38804 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
1445049-8 Semiconductor 21353 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1445049-8 STOCK 43100 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
861-83-006-40-001191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 6 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-83-006-40-001191 Preci-Dip 157810 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-006-40-001191 Preci-Dip 297810 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com