Location : Home > P > PBC30SFEN
PBC30SFEN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC30SFEN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC30SFEN CONN HEADER .100 SINGL STR 30POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
N4614-2000-RB Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
N4614-2000-RB 3M 8000 2012+ CONN HEADER 14POS .100 SMD GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
N4614-2000-RB 3M 8000 2012+ CONN HEADER 14POS .100 SMD GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
N4614-2000-RB Originalnew 78912 12+ ?ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
4-641113-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
4-641113-7 IC 56200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641113-7 TE Connectivity AMP Connectors 157340 2016+ CONN HEADER 17POS VERT .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-641113-7 TE Connectivity AMP Connectors 287450 2016+ CONN HEADER 17POS VERT .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
894-80-078-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 78 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
894-80-078-10-004101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN HDR 78POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-80-078-10-004101 Preci-Dip 298130 2016+ CONN HDR 78POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com