Location : Home > P > PEC31SBDN
PEC31SBDN
Share on FacebookShare on Facebook
PEC31SBDN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PEC31SBDN CONN HEADER .100 SINGL R/A 31POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
929715-10-12-I Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929715-10-12-I 3M 297470 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929715-10-12-I 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS EKT Electronics Co., Ltd
929715-10-12-I 3M (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929715-10-12-I IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-078-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 78 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
892-80-078-10-004101 IC 57520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-078-10-004101 Preci-Dip 147880 2016+ CONN HDR 78POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-80-078-10-004101 Preci-Dip 298390 2016+ CONN HDR 78POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-033-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-033-30-001101 IC 57360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-033-30-001101 Preci-Dip 147080 2016+ CONN HDR 33POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-033-30-001101 Preci-Dip 298870 2016+ CONN HDR 33POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com