Location : Home > P > PREC032SBAN-M71RC
PREC032SBAN-M71RC
Share on FacebookShare on Facebook
PREC032SBAN-M71RC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PREC032SBAN-M71RC CONN HEADER .100 SNGL R/A 32POS 157260 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GTC06R28-15SW-G3-A24 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 35C 35#16 SKT PLUG
TVS06RF-17-26PD-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 26C 26#20 PIN PLUG
2M805-004-02NF8-23SA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 3C 3#20HD SKT RECP THRD
GTCL08F24-AJPX-B30 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 25C 25#16 PIN PLUG RTANG
TVPS00RF-15-18JD Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3107B22-14PZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 19C 19#16 PIN PLUG
TV07RW-21-41PC Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
67998-108HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
67998-108HLF IC 57200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
67998-108HLF STOCK 45690 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0532610527 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
2-284506-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284506-7 TE Connectivity AMP Connectors 139810 17+/18+ 7 POS TERMI-BLOK PLUG STACK 3 FindCores Electronics Co.,Ltd.
2-284506-7 TE Connectivity AMP Connectors 157459 2015+ 7 POS TERMI-BLOK PLUG STACK 3 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-284506-7 TE Connectivity AMP Connectors 232040 1538+ 7 POS TERMI-BLOK PLUG STACK 3 Alphatek Technology Limited
2-284506-7 TE Connectivity AMP Connectors 277390 2016+ 7 POS TERMI-BLOK PLUG STACK 3 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
78208-410HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
78208-410HLF Amphenol FCI 157140 2016+ CONN HEADER 10POS SGL R/A PCB Unitronix Electronics Limited
78208-410HLF Amphenol FCI 279110 2016+ CONN HEADER 10POS SGL R/A PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022285170 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
TSM-102-01-LM-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
TSM-102-01-LM-SV IC 36371 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
TSM-102-01-LM-SV N/A 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TSM-102-01-LM-SV IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSM-102-01-LM-SV NEW 97950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-80-014-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
892-80-014-10-004101 IC 58030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-80-014-10-004101 Preci-Dip 157160 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-80-014-10-004101 Preci-Dip 279150 2016+ CONN HDR 14POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2935959 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories TERMINAL COVER ME-BUS MALE SIDE
2935959 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2935959 N/A 9 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
0440670801 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin
0305349 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CONN TEST
1445050-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Tin-Lead