Location : Home > P > PTC26SACN
PTC26SACN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC26SACN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC26SACN CONN HEADER .100 SINGL STR 26POS 147840 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01FG-1036CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz, 250MHz, 312.5MHz 10-CLCC
NP5-MQ000 Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Display, Operator Panel NP Series
NP5-MQ000 764598 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
NP5-MQ000 764598 13+ fenkey electronics co.,ltd
NP5-MQ000 764598 13+ fenyang electronics co.,ltd
70152-1308 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
EP20K30EFC144-2 ALTERA 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP20K30EFC144-2 Altera 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ADSP-2171BSZ-133 brend@hong 75301 2016 OriginalNew Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ADSP-2171BSZ-133 originalne 25600 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FT900Q-T Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FT32 FT90x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-QFN (12x12)
72V845L10PFG8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
72V845L10PFG8 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICL7641ECPD 258 04+ EM ELECTRONIC INTL. LTD.
ICL7641ECPD HAR/MAX/INTERSIL 1433 0953+ HONGKONG LIWEI ELECTRO...
ICL7641ECPD Harris 871 08+ XIONG LONG Electronics...
ICL7641ECPD INTERSIL DIP HK Niuhuasi Technology...
NLX2G04AMUTCG ONS 3620 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
NLX2G04AMUTCG ONS 3870 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
NLX2G04AMUTCG ONS 4170 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
3-641238-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 24 AWG
3-641238-2 IC 37962 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3-641238-2 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
3-641238-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3-641238-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-88-3321 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
10-88-3321 IC 57850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-88-3321 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-88-3321 Molex Connector Corporation 147690 2016+ CONN HEADER 32POS .100 R/A TIN Unitronix Electronics Limited