Location : Home > P > PTC28SACN
PTC28SACN
Share on FacebookShare on Facebook
PTC28SACN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTC28SACN CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS 146960 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4Q001FG-0083CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 160MHz 10-CLCC
8N4Q001FG-0083CDI IC 57680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DS21604SN 786549 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DS21604SN Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
86935-26 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters
SY100H841LZC-TR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 160MHz 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
E5ER-PRTDF AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Process, Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, U, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount
E5ER-PRTDF AC100-240 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
E5ER-PRTDF AC100-240 654789 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
E5ER-PRTDF AC100-240 IC 41050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EP3SL150F1152C3 ALTERA 10066 14-15+ BGA1152 Nego IC Co.Doris@negoic.com
MAX520BCPE ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.
MAX520BCPE ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SPC560B60L5B6E0X Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers e200z0h SPC56 Microcontroller IC 32-Bit 64MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
MB95F562KWQN-G-SNERE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8FX F2MC-8FX MB95560H Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 8KB (8K x 8) FLASH 32-QFN (5x5)
NT24L73-MSOP IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NT24L73-MSOP SEMTECH 28750 2011+ smd Protec Engineering (S) Pte Ltd
24AA044T-E/ST Integrated Circuits (ICs) Memory IC EEPROM 4KBIT 1.8V EXT 8TSSOP
24AA044T-E/ST IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24AA044T-E/ST Microchip 28 15+ 8-TSSOP Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
24AA044T-E/ST MICROCHIP 10000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
70T3519S166BCGI Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 166MHZ 256CABGA
70T3519S166BCGI IC 59870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
95278-801B40LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold, GXT?
95278-801B40LF Amphenol FCI 147550 2016+ BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
95278-801B40LF Amphenol FCI 277750 2016+ BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
95278-801B40LF FCI 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
95278-801B40LF FCI 8000 2012+ BERGSTIK TPC Global Service Co.Ltd.
451-80-220-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
451-80-220-00-004101 Preci-Dip 157650 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H TIN Unitronix Electronics Limited
451-80-220-00-004101 Preci-Dip 278650 2016+ CONN HDR 20POS 2.54MM T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com