Location : Home > P > PTS453SL38 LFS
PTS453SL38 LFS
Share on FacebookShare on Facebook
PTS453SL38 LFS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTS453SL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 139530 C&K Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PTS453SL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 1-3000 C&K Components 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
PTS453SL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 241760 C&K Components 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PTS453SL38 LFS SWITCH TACT 4.5MM 130GF H=3.8MM 8000 C&K Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
PTS453SL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 57179 C&K Components 15+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PTS453SL38 LFS SWITCH TACT 4.5MM 130GF H=3.8MM 8000 C&K Components 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com