Location : Home > P > PTS453TL38 LFS
PTS453TL38 LFS
Share on FacebookShare on Facebook
PTS453TL38 LFS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PTS453TL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 139630 C&K Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PTS453TL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 1-3000 C&K Components 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
PTS453TL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 241860 C&K Components 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PTS453TL38 LFS SWITCH TACT 4.5MM 130GF H=3.8MM 8000 C&K Components update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
PTS453TL38 LFS SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V 57279 C&K Components 15+ RoHS,HOT SALE! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com