Location : Home > P > PVC6E505A01B00
PVC6E505A01B00
Share on FacebookShare on Facebook
PVC6E505A01B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PVC6E505A01B00 TRIMMER 5M OHM 0.5W TH 24560 Murata 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PVC6E505A01B00 TRIMMER 5M OHM 0.5W TH 17975 Murata 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
PVC6E505A01B00 12+ 4000 Murata 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJ6F502 Potentiometers, Variable Resistors Trimmer Potentiometers 5k Ohm 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Back Side Adjustment
RJ6F502 Copal 15710 12+ TRIMMER 5K OHM 0.5W TH SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RJ6F502 Copal 41250 12+ TRIMMER 5K OHM 0.5W TH Evergreen Electronics Co.,Ltd