Location : Home > P > PVC6G100A01B00
PVC6G100A01B00
Share on FacebookShare on Facebook
PVC6G100A01B00 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PVC6G100A01B00 standard package with RoHS 47070 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
PVC6G100A01B00 N/A 86300 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PVC6G100A01B00 N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PES1-S24-D24-M-TR Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W +/-24V 21MA OUT
R1D-0512 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 1W DUAL +/-12VOUT SMD
R1D-0512 Recom Power 80461 12+ 10-SMD Module (6 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
R1D-0512 Recom Power 10225 12+ 12+ General Electronics Co.,Ltd
R1D-0512 NEW 77710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
252A154B60TA Potentiometers, Variable Resistors Joystick Potentiometers POT JOYSTICK 150K OHM
252A154B60TA IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
252A154B60TA RoHS 4820 11+ original new 8STAR-IC
VI-BNR-MY-F3 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W
VI-BNR-MY-F3 IC 41080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BNR-MY-F3 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BWM-MY-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W
VE-BWM-MY-F4 IC 59050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BWM-MY-F4 NEW 78870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-B1B-IW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 95V 100W