Location : Home > R > RT0603FRE0748K7L
RT0603FRE0748K7L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE0748K7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE0748K7L RES SMD 48.7K OHM 1 1/10W 0603 887400 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE0748K7L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 48.7K ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd