Location : Home > R > RT0603FRE0748R7L
RT0603FRE0748R7L
Share on FacebookShare on Facebook
RT0603FRE0748R7L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
RT0603FRE0748R7L RES SMD 48.7 OHM 1 1/10W 0603 887300 Yageo 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
RT0603FRE0748R7L Thin Film Resistors - SMD 1/10W 48.7 ohm 1 50ppm 800,000 Yageo 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd