Location : Home > S > SC1813FH-R33
SC1813FH-R33
Share on FacebookShare on Facebook
SC1813FH-R33 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1813FH-R33 INDUCTOR SMD 0.33UH 10.0A 1.0MHZ 57849 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1813FH-R33 INDUCTOR SMD 0.33UH 10.0A 1.0MHZ 48150 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1813FH-R33 INDUCTOR SMD 0.33UH 10.0A 1.0MHZ 42425 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited