Location : Home > S > SC1813FH-R47
SC1813FH-R47
Share on FacebookShare on Facebook
SC1813FH-R47 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SC1813FH-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 8.0A 100KHZ 57749 Signal Transformer 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SC1813FH-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 8.0A 100KHZ 47950 Signal Transformer 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC1813FH-R47 INDUCTOR SMD 0.47UH 8.0A 100KHZ 42325 Signal Transformer 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited