Location : Home > S > SN010M050ST
SN010M050ST
Share on FacebookShare on Facebook
SN010M050ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SN010M050ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SN010M050ST CAP ALUM 1UF 20 50V RADIAL 98550 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SN010M050ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1uF 50Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd