Location : Home > S > SN010M063ST
SN010M063ST
Share on FacebookShare on Facebook
SN010M063ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SN010M063ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1uF 63Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SN010M063ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SN010M063ST CAP ALUM 1UF 20 63V RADIAL 98350 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SN010M063ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1uF 63Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
S03-01-R Cables, Wires - Management Solder Sleeve SHIELD TERMINATOR SOLDER SLEEVE
S03-01-R NEW 97670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
181-90051 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 0.5"