Location : Home > S > SN010M100ST
SN010M100ST
Share on FacebookShare on Facebook
SN010M100ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SN010M100ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SN010M100ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1uF 100Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SN010M100ST CAP ALUM 1UF 20 100V RADIAL 98150 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SN010M100ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1uF 100Volt 85C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd